Çınar Evden Eve Nakliyat

Çınar Evden Eve Nakliyat

Çınar evden eve nakliyat hizmeti ile evinizi veya ofisinizi taşımanız gerektiğinde bunun sizler için yorucu ve sıkıntı verici bir süreç olmasını önlemekteyiz. Profesyonel ekiplerimiz ile üstün kalitede hizmet vermekte ve bütün müşterilerimize yüzde yüz memnun olma garantisi vermekteyiz. Eşyalarınızı kendi eşyamız gibi görmekte ve taşınma sırasında zarar görmemesi için sıfır hata ile çalışmaktayız. Taşınmanın stres verici bir durum olduğunu bilerek anlayışlı ve güler yüzlü olmaya önem vermekteyiz. İşimizi mümkün olan en kısa sürede bitirmekte ve yeni evinizde normal hayatınıza başlayabilmenizi sağlamaktayız.

Bağcılar Evden Eve Nakliyat olarak müşteri memnuniyetini önde tutmakta ve bütçenize uygun fiyat çözümlerini ise telefonda değil eşyaları yerinde gördükten sonra vermekteyiz. Ücret almadan yaptığımız ziyaret sırasında eşyaların miktarını görmekte ve yeni taşınacağı adres hakkında bilgiler almakta sorunsuz bir taşınma için de planlama yapmaktayız. Bu planı yetkili personelimizin denetiminde gerçekleştirmekte ve taşınırken eşyaların başında beklemenize gerek bırakmamaktayız.

Profesyonel Nakliyat Hizmeti Almanın Yararları

Çınar evden eve nakliyat hizmetimizi almanız halinde eşyalarınızı toplamak ve yeni evinizde yerleştirmek zorunda kalmazsınız. Bu işlemleri alanında eğitim almış personelimiz özenle yapmaktadır. Bu sayede ev taşıyor olduğunuz için normal hayatınıza ara vermenize gerek kalmamaktadır. Eşyanızın miktarına göre taşınma günü yeterli sayıda personel ile evinize gelmekte ve nakliyatı şu şekilde gerçekleştirmekteyiz.

  • TSE standardında kaliteli malzeme ile paketleme ve ambalajlama yapmaktayız.
  • Çok katlı binalarda asla bina merdivenlerini kullanmamakta firmamızın portatif asansör sistemleri ile eşyaları araçlara almaktayız.
  • Yeni model kapalı kasa araçlara eşyaları yüklemekte, içleri geniş araçlarımızda eşyaların sıkışmadan ve sarsılmadan taşınmasını sağlamaktayız.

Çınar evden eve nakliyat sırasında firma olarak mümkün olan bütün önlemleri almakta olmakla yetinmemekte ayrıca içinizin rahat olacağı bir taşınma deneyimi için sigorta desteği vermekteyiz. İlave ücretler almadan sigortayı eşyaların gerçek değeri ile yapmaktayız. Çınar mahallemizin içinde ve bütün İstanbul ilçelerine sorun yaşamadan taşınmanızı sağlamaktayız. Şehirlerarası nakliyat hizmetimiz ile de yeni bir şehre taşınmanız gerektiğinde bunun sizler için sorun olmamasını sağlamaktayız. Müşteri temsilcisi arkadaşlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir