Depolama

Bağcılar Eşya Depolama hizmeti uzun yıllardır Amerika ve Avrupa’da verilen hizmetler arasında yer almaktadır. Bağcılar Evden Eve Nakliyat olarak bizlerde bu hizmeti ülkemize ilk getiren firma olmaktayız. Sahip olduğumuz geniş ve güvenli depolarımızda eşyalarınızın istediğiniz gibi güvenli olarak kalmasını sağlamaktayız. Bu hizmetimiz ile bir süre için kullanmayacağınız ev ya da ofis eşyalarınız olduğunda elinizden çıkartmanıza gerek kalmamakta depolarımıza koymanız halinde istediğiniz zaman tekrar alarak kullanmaya başlamanız mümkün olmaktadır. Bu hizmetimizden eski evini acil olarak boşaltması gereken ama yeni evi henüz hazır olmayan kişiler, ofislerini mevsimlik olarak kullanan kişiler bir süre için yurt dışına gidecek kişiler yararlanmaktadır.

Eşyalarınızı depolarımıza koymak istemeniz halinde firmamız ile iletişime geçmeniz halinde deneyimli ekiplerimiz ile adresinize gelmekte eşyaların paketleme ve ambalajlamasını yaparak araçlarımıza yükleyerek depolarımıza getirmekteyiz. Burada da eşyalarınız için ayrılmış olan bölüme yerleştirilmekte ve burada üstlerini naylonla kaplayarak koruma altına almaktayız. Bu şekilde de alacağınız güne kadar da güvenli olarak kalmasını sağlamaktayız.

Bağcılar Eşya Depolama Hizmeti

Bağcılar Eşya Depolama hizmetimizi almanız halinde bunun sorunsuz olarak gerçekleşmesi için alanında deneyimli ekiplerimiz ile hizmet vermekteyiz. İstanbul merkezli olan firmamız kendi şehrimizde olduğu gibi ayrıca çevre illerden de bu yönde gelen taleplerin karşılanmasını sağlamaktayız. Eşyalarınızın kullanacağınız güne kadar güvenli olarak depolarımızda kalmasını istediğinizde bunun için en uygun fiyatları bulmanızı sağlamaktayız. Eşyanızın miktarına ve ne kadar süre kalacağına dair bilgiler almakta ve bunları göz önüne alarak fiyat teklifimizi sunmaktayız. Eşyaların depolarımızda güvenli olarak kalması için de şu önlemleri almaktayız.

  • Paketleme ve ambalajlama yaptığımız eşyaların üzerini naylonla kaplamaktayız.
  • Depolarımızda havalandırma sistemi bulunmaktadır.
  • Böcek ve haşerata karşı düzenli ilaçlama yapmaktayız.
  • Temizlik personelimiz ile düzenli olarak temizlenmektedir.

Bağcılar Eşya Depolama hizmetimizi bütün müşterilerimize sigortalı olarak vermekteyiz. Bu şekilde eşyaların adresinizden alınıp depolarımıza getirilmesi ve burada bulunduğu süre içinde olabilecek kazalar için önlem almaktayız. Eşyalarınızı depolarımızdan almak istediğinizde bunu birkaç gün önceden haber vermeniz halinde ekiplerimiz gerekli hazırlığı yapmakta ve belirtilen günde eşyaların istediğiniz adrese teslim edilmesi sağlanmaktadır. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiyi online olarak alabilirsiniz.