Evden Eve Nakliyat

Bağcılar Evden eve nakliyat hizmetini üstün kalitede veriyor olmamız ile artık evinizi taşımanız gerektiğinde bunun sizin için sorun olması önlenmektedir. Bağcılar Evden Eve Nakliyat olarak kullandığımız son teknoloji nakliyat yöntemleri ve araçları ile kesintisiz olarak hizmet sunmakta ve ihtiyaç duyduğunuz zaman içinde taşınabilmenizi sağlamaktayız. Garantili olarak hizmet vermemiz ile stres yaşamadan taşınabilen kişilerin oluşturduğu üst düzey müşteri memnuniyeti ile de müşteri portföyümüz genişlemeye devam etmektedir. Firmamız büyümeye devam etmekte ve daha çok kişinin üstün kalitede hizmet alabilmesini sağlamaktadır.

Uzun yılların getirdiği deneyim ile birlikte her nakliyatın maliyetinin farklı olduğunu bilmekte ve bunun için de belli bir fiyat listesi ile çalışmamaktayız. Bunun yerine evinizi ya da ofisinizi taşımak için firmamız ile iletişime geçmeniz halinde adresinizi ücret alamdan ziyaret etmekte ve bu şekilde size özel fiyat teklifimizi sunmaktayız. Onayınızın ardından ise uygun olduğunuz zamanı öğrenmekte ve o gün için taşınma planını oluşturmaktayız.

Güvenilir Bağcılar Nakliyat Firmaları

Bağcılar Evden eve nakliyat hizmetini veren çok sayıda firma arasında en çok güven duyulan firma olmayı bizler işimizi sıfır hata ile yaparak başarmaktayız. Taşınmanın her aşamasında özenli olarak çalışmaktayız. Belirttiğimiz süre içinde nakliyatı tamamlayarak da gereksiz zaman kaybı yaşamanızı önlemekteyiz. Yüzde yüz memnun olacağınız hizmetimizi şu şekilde sunmaktayız.

  • Eşyaların toplanması ve yerleştirilmesi işlemini yapmaktayız.
  • Paketleme ve ambalajlama yapmaktayız. Elektronik eşyalar ile mobilyaların sökülmesi yeni evinizde montajının yapılmasını da bizler gerçekleştirmekteyiz.
  • İstanbul’da çok katlı binalarda yaşayan kişiler için asansörlü nakliyat hizmetimizi devreye almaktayız.
  • Eşyaların nakliyesini gerçekleştirdiğimiz araçların içlerini süngerle kaplayarak koruma düzeyini arttırmaktayız.
  • Yeni adresinize eşyaları taşıdıktan ve yerleştirilmesi işlemini de yaparak işimizi tamamlamakta ve sizlerin de onayınızı aldıktan sonra ayrılmaktayız.

Bağcılar Evden eve nakliyat hizmetimizi verdiğimiz sırada mümkün olan bütün koruma önlemlerini almaktayız. Bunun yanında İstanbul trafiğinin yoğunluğunu ve kazaların sık olmasını göz önünde tutarak sigortayı ise asla ihmal etmemekteyiz. Ücretsiz ekspertiz hizmetimiz ile eşyaların gerçek değeri ile sigortalanmasını sağlamaktayız. Yorulmadan ve stres olmadan evinizi taşımak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.