Ofis Taşımacılığı

Bağcılar Ofis taşımacılığı hizmetini Bağcılar Evden Eve Nakliyat olarak profesyonel ekiplerimiz ile vermekteyiz. Sektörün en güvenilir firması olarak ofis eşyalarınızın güvenliğini tam olarak sağlamakta ve nakliyat sırasında da zarar görmemesini sağlayarak yüzde yüz memnun olacağınız bir taşınma deneyimi yaşamanız sağlanmaktadır. İstanbul büyük ekonomisi ile çok sayıda ofisin bulunduğu bir şehirdir ve şehrimizde ofislerin taşınması da kimi zaman gerekebilmektedir. Bu durumda ise firmamızın tecrübeli ekipleri ile bunun sorunsuz olarak gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

İşlerinizi yürüttüğünüz ofislerin kapalı kalmasının işlerinizde büyük aksamalara neden olacağını bilmekte ve bunun için işini sıfır hata ile yapan ekiplerimiz ile 7/24 olarak özveri ile çalışmaktayız. Ofisinizi taşımanız gerektiğinde firmamızı tercih etmeniz halinde maliyeti önceden bilmeniz ve size uygun fiyat çözümleri bulabilmeniz için önceden ofisinizi ziyaret etmekteyiz. Ücret almadan yapacağımız ziyaret ile maliyeti belirlemekte ve ardından da taşınmanın sorunsuz olarak gerçekleşmesi için planlama yapmaktayız. Nakliyenin kısa sürede tamamlanması için de kaç kişilik ekibin ve kaç aracın gerektiğinin tespitini de yapmakta ve taşınma günü hazırlıklı olarak gelmekteyiz.

Bağcılar Ofis Taşımacılığı

Bağcılar Ofis taşımacılığı hizmetinde hızlı olmak kadar eşyaların zarar görmemesi de oldukça önemli olmaktadır. Çünkü ofislerde oldukça kıymetli eşyaları bulunmaktadır. Kayıtların tutulduğu evraklarda oldukça kıymetlidir ve bunlarında kaybolmaması için firmamız gerekli önlemleri almakta bütün ekiplerini güvenlik kontrolünden geçirilmiş kişilerden oluşturmaktadır. Ofisinizi taşımanız gerektiğinde bunun için firmamızı tercih etmeniz halinde bunun için şu şekilde hizmet vermekteyiz.

  • Paketleme ve ambalajlama desteği vermekte her masanın eşyasını ayrı kutulara koyarak toplamaktayız.
  • Asansörlü nakliyat hizmetimizi ofisinizin üst katlarda olması halinde devreye almakta ve nakliyenin kısa sürede sorunsuz olarak tamamlanmasını sağlamaktayız.
  • Kapalı kasa araçlarımızın içini süngerle kaplamakta ve bu şekilde trafikteki sarsıntılardan eşyaların zarar görmesini önlemekteyiz.

Bağcılar Ofis taşımacılığı sırasında firmamız maksimum düzeyde önlemler alıyor olmasının yanında İstanbul trafiğinin sıkıntılarını bilerek sigortayı asla ihmal etmemekteyiz. Ücretsiz ekspertiz yaparak eşyaların gerçek değerinden sigortalanmasını sağlamaktayız. Ofisinizi şehir içinde ya da başka bir şehre taşımanız gerektiğinde bunun için üstün kalitede hizmeti uygun fiyatlar ile almanızı sağlamaktayız.