Parça Eşya Taşımacılığı

Bağcılar Parça eşya taşımacılığı hizmetini firmamız uzun yıllardır vermekte ve bu şekilde parça eşyalarının taşınması için özel çözümler bulmalarını sağlamaktadır. Bu hizmeti sunuyor olmamız ile bir miktar eşyanızı farklı bir adrese göndermek istediğinizde size özel çözümler bulmanızı sağlamaktayız. Aynı yönde taşınacak olan eşyaları aynı araca yüklemekte ve bu şekilde maliyeti düşürerek sizin de uygun fiyatlı çözümler bulmanızı sağlamaktayız. Parça eşyalarınız adresinizden alınmakta ve istenen adrese nakliyesi gerçekleştirilmektedir.

Yazlığına ya da öğrenci çocuğunun evine bir miktar eşya gönderecek kişiler bu hizmetimizden yararlanmaktayken ayrıca evini ya da ofisini uygun fiyatlar ile taşımak isteyen kişilerde yararlanmaktadır. Bu kişilerin eşyalarının paketlemesi ve ambalajlaması yapılarak adreslerinden teslim alınmakta istene adrese nakliyesi gerçekleştirilmektedir. Aynı araca farklı kişilerin eşyalarının yükleniyor olması bu kişilerin eşyalarım araç içinde karışır mı endişesi yaşamasına neden olabilmektedir. Firmamız uzun yıllara dayanan deneyimi ve bütün sürecin yetkili arkadaşlarımız ile denetleniyor olması ile eşyaların karışması gibi bir durum asla olmamaktadır.

Bağcılar Parça Eşya Taşımacılığı

Bağcılar Parça eşya taşımacılığı hizmetini almak istediğinizde bunun için kargo firmaları ile görüştüğünüzde verdikleri fiyatların oldukça yüksek olduğunu görebilirsiniz. Üstelik kargo şirketlerinin alanları farklı olduğu için eşyaların taşınması sırasında gerekli özeni göstermemekte ve eşyaların taşınma sırasında zarar görmesi ortaya çıkmaktadır. Bağcılar Evden Eve Nakliyat olarak bizim için eşyaların güvenliği önem taşımakta ve bunun içinde maksimum koruma önlemi almaktayız. Eşyalar adresinizden teslim alınma sırasında paketleme ve ambalajlama yapılmakta ayrıca üst katlarda olması halinde bina merdivenlerinden değil firmamızın portatif asansör sistemleri kullanılmaktadır. Asansör sistemi ile araçlara alınan eşyalar kendilerine ayrılan bölüme dikkatle yerleştirilmektedir.

Bağcılar Parça eşya taşımacılığı sırasında firmamız bütün koruma önlemlerini almakta ve bununla yetinilmeyerek ayrıca sigorta desteği de verilmektedir. İlave ücret alınmadan parça eşyalarınızın sigortası yapılmakta ve istenmeyen bir kaza olması halinde bunun sizler için sıkıntı yaratmasını önlemekteyiz. İstanbul merkezli olan firmamız şehrimizin içinde ve tüm ülkeye bir miktar ağır eşyanızı göndermek istediğinizde deneyimli ekipleri ile kesintisiz olarak hizmet vermektedir. Hizmetimiz hakkında detaylı bilgiyi online alabilirsiniz.