Şehiriçi Nakliyat

Bağcılar Şehir içi nakliyat en çok ihtiyaç duyulan hizmetler arasında yer almaktadır. Bağcılar Evden Eve Nakliyat firmamızda bu çok fazla oluşan talebin üstün kalitede karşılanmaya devam etmesi için büyümeye ve gelişmeye devam etmektedir. İstanbul ülkemizin en kalabalık şehridir ve burada yaşayan kişiler zaman zaman evlerini ve ofislerini başka bir adrese taşımaktadırlar. Bu sırada ise onların profesyonel hizmet almasını firmamız uzun yıllara dayanan deneyimi ile sağlamaktadır. Firmamız büyürken işini en iyi şekilde yapacak kişiler ile çalışmaya dikkat etmekte ve düzenli eğitimler ile de personelimizin işlerini sıfır hata ile yapmalarını sağlamaktadır.

Nakliyat hizmeti almanız gerektiğinde bunun için beklemenize gerek olmamasını sağlamak için 7/24 kesintisiz özveri ile çalışmaktayız. Bütçenize uygun fiyatlar bulmanız için ücret almadan evlerinizi ziyaret etmekteyiz. Bu ziyaret sırasında eşyaları gördükten sonra fiyat teklifimizi sunmakta ve onaylamanızın ardından da taşınmanın sorunsuz olarak gerçekleşmesi için planlama yapmaktayız. Uygun olduğunuz gün içinde de taşınma planını yetkili personelimizin koordinasyonu ile gerçekleştirmekteyiz.

Garantili Bağcılar Nakliyat Hizmeti Vermekteyiz.

Bağcılar Şehir içi nakliyat hizmetini firmamız bütün müşterilerine yüzde yüz garantili olarak vermektedir. Bu şekilde de eşyalarım zarar görecek mi endişesi yaşamanız önlenmektedir. Taşınmanız gerektiği için yaşadığınız stresi bilmekte ve bunun için de her zaman anlayışlı ve güler yüzlü olmaya da önem vermekteyiz. Eşyaların toplanması ve isteğinize bağlı olarak yerleştirilmesi işlemini de yaparak sizin hiç yorulmadan evinizi taşıyabilmenizi sağlamaktayız. Paketleme ve ambalajlamayı kaliteli malzeme ile yapmakta eşyaların taşınma sırasında maksimum koruma altında olmasını sağlamaktayız. Paketleme yapılan eşyaları asla bina merdivenlerinden taşımamakta kendi asansör sistemlerimizi kullanmaktayız. Bu şekilde eşyaların zarar görmesini önlemekte ayrıca sizin de bina sakinleri ile sorun yaşamanıza da izin vermemekteyiz.

Bağcılar Şehir içi nakliyat hizmetimizin başlayacağı ve biteceği saatleri size bildirmekte ve bu sürelerin aşılmasına asla izin vermemekteyiz. Yeni model araçlarımızın içlerini süngerle kaplamakta eşyaların trafikte olduğu sürede de güvende olmasını sağlamaktayız. Sigortalı nakliyat yaparak istenmeyen kazalara karşı da önceden önlem almaktayız. Memnun olacağınız bir taşınma deneyimi için müşteri temsilcisi arkadaşlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.