Şehirler Arası Nakliyat

Bağcılar Şehirler arası nakliyat sektörde dikkatle verilmesi gereken hizmetler arasında yer almaktadır. Uzun yola çıkacak eşyalar için üst düzey güvenlik önlemi alınması gerekmektedir. Köklü bir firma olarak bizlerde tecrübeli ekiplerimiz ile üstlendiğimiz her nakliyatın sorunsuz olarak gerçekleşmesini sağlamaktayız. Firmamızın üstün kalitede ki hizmetine gelen talepler artmaya devam etmekte ve bizlerde bu talepleri karşılamak için büyümeye devam etmekteyiz. Firmamız ekiplerini işini seven kişiler ile genişletirken aynı zamanda araç filomuzu da düzenli olarak yenilemekteyiz.

Bağcılar Evden Eve Nakliyat olarak yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlayan firmamız sektörün en çok güven duyulan firması olmayı başarmaktadır. Firmamızın sıfır hata ile çalışması eşyalarınızı kendi eşyamız gibi görerek maksimum özen gösteriyor olmamızın da bunda etkisi olmaktadır. İstanbul merkezli olan firmamız ülkemizin en kalabalık şehrinde yaşayan sizler için ülkemizin bütün il ve ilçelerine hizmet götürmektedir. Bu sayede de evinizi veya ofisinizi yeni bir şehre taşımanız gerektiğinde bunun sizin için sorun olmasını önlemektedir.

Bağcılar Şehirler arası Nakliyat

Bağcılar Şehirler arası nakliyat hizmetimizi almanız sırasında bunun eşyalarınız için konforlu bir nakliyat süreci olmasını geniş ve alanında uzman ekiplerimiz yeni model araçlarımız ile sağlamaktayız. Eşyalarınızın toplanması ve yerleştirilmesi için zaman kaybı yaşamanızı önlemekte bu işlemleri deneyimli ekiplerimiz ile yapmaktayız. Hizmetimizde şu detaylara yer vermekteyiz.

  • Paketleme ve ambalajlama desteği vermekteyiz. Mobilyaların ve elektronik eşyaların sökülmesi yeni adreste kurulmasını da firmamız bünyesinde olan ustalarımız ile yapmaktayız.
  • Eşyaların üst katlarda olması halinde araçlara alınması için bina merdivenlerini değil firmamızın portatif yük asansörlerini kullanmaktayız.
  • Kapalı kasa araçlarımızın içini süngerle kaplamakta ve trafikte oluşacak sarsıntılarsan etkilenmesini önlemekteyiz.
  • Yeni model araçlarımızı profesyonel sürücülerimiz kullanmakta ve bu şekilde güvenle nakliyatın gerçekleşmesini sağlamaktayız.

Bağcılar Şehirler arası nakliyat hizmetinin verilmesi noktasında eşyaların güvenle taşınması için mümkün olan bütün önlemleri alıyor olmakla kalmamaktayız. Bunun yanında içinizin raht olacağı bir nakliyat için sigorta desteği vermekteyiz. Bütçenize uygun fiyatlar ile üstün kalitede hizmet veren firmamız ile eşyalarınızın sigortalı olarak taşınmasını sağlamaktayız. Şehirlerarası nakliyat sırasında tam saat vermek mümkün olmadığından yaklaşık olarak saat vermekte ve memnun olacağınız bir taşınma deneyimi sunmaktayız.