Sigortalı Nakliyat

Bağcılar Sigortalı nakliyat hizmeti günümüzde pek çok nakliyat firması tarafından verilmektedir. Burada dikkat edilmesi gereken nokta ise sigortanın eşyaların gerçek değerinden yapılıyor olmasıdır. Bağcılar Evden Eve Nakliyat olarak buna önem vermekte ücretsiz ekspertiz hizmetimiz ile bütün müşterilerimizin eşyalarının gerçek değerinden sigortalanmasını sağlamaktayız. Sektörün köklü firması olarak aslında işimizi hataya yer bırakmadan yapmakta ve eşyaların taşınma sırasında zarar görmesine izin vermemekteyiz. Bunun yanında taşınma sırasında yaşadığınız endişe ve stresi bilmekte bunların ortadan kalkması için ise sigortalı nakliyat yapmaktayız.

İstanbul merkezli firmamız şehir içinde ve şehir dışına taşınmanız gerektiğinde üstün kalitede hizmeti alanında deneyimli ekipleri ile vermektedir. Sigorta yapıyor olmakla yetinmemekte eşyaların üst düzey koruma altında taşınması için eğitimli ekiplerimiz ile paketleme ve ambalajlama yapmaktayız. Kaliteli malzeme kullanmakta kırılma ihtimali yüksek eşyalar için ise ilave önlemler alarak içleri köpüklü kutulara yerleştirmekteyiz.

Bağcılar Sigortalı Nakliyat Fiyatları

Bağcılar Sigortalı nakliyat hizmetini kimi nakliyat firmaları ilave ücretler ile vermektedir. Oysa Bağcılar Evden Eve Nakliyat olarak bizler için müşteri memnuniyeti en önde yer almakta ve bunun için de ilave ücretler almadan sigorta desteği vermekteyiz. Eksper arkadaşlarımızın evinize taşınma öncesinde yapacağı ziyaret sırasında eşyaların miktarı görülmekte yeni adres hakkında da gerekli bilgiler alındıktan sonra fiyat teklifi verilmekte sigorta için ayrıca bir ücret talep edilmemektedir. Verdiğimiz fiyatların kesin olması ile taşınma sonrası sürpriz maliyetler ile karşılaşmanızı önlemekteyiz. Evinizi veya ofisinizi taşımanız gerektiğinde bunun şehir içinde olması halinde nakliyatın başlayacağı ve biteceği saati vermekteyiz. Şehir dışına taşınmanız gerektiğinde ise uzun yolda olabilecek yoğunlukları göz önüne alarak yaklaşık olarak saat verebilmekteyiz.

Bağcılar Sigortalı nakliyat hizmetini alıyor olmanız ile stres yaşamadan taşınmanız sırasında zaman kaybı yaşamanızı önlemek için bütün nakliyatı yetkili personelimizin denetimi ile gerçekleştirmekteyiz. Sizler özel eşyalarınızı topladıktan sonra geri kalan işleri bize bırakmaktasınız. Firmamızın uzman ekipleri de eşyaların hiçbir zarar görmeden taşınmasını sağlamaktadırlar. Bu sırada istenmeyen kazalar olması halinde de sıkıntı yaşamanızı eşyaları gerçek değeri ile sigorta yapmış olmamız önlemektedir. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi için online iletişime geçebilirsiniz.